اخبار

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

شرکت دانش بنیان خدمات انفورماتیک نوین کیش که به لطف پروردگار توانسته است در کنار همکاران پرتلاش خود در شرکت خدمات انفورماتیک، ارائه کننده ممتاز محصولات و خدمات بزرگی در حوزه بانکی باشد، در حدود یک دهه فعالیت مستمر خود، دستاوردهای مهمی را به تاریخچه افتخاراتش افزوده و جایگاهش را در زیست بوم فناوری بانکی کشور ارتقاء داده است.

 این شرکت در مسیر توسعه خود با تمرکز بر بهبود کمی و کیفی، اجرای پروژه‏های حاکمیتی، توسعه محصولات و سامانه‏های متناسب با نیازهای مشتریان، افزایش ماندگاری و امنیت سرویس‏ها و ارتقاء کیفیت خدمات از طریق اصلاح فرآیندهای جاری و نیز با عنایت به رسالت خطیر محوله در امر خلق و گسترش نوآوری‌ها در سرویس‌های مورد نیاز ذی نفعان کلیدی به ویژه بانک مرکزی، توانسته است انتظارات را به خوبی پاسخ داده و افقی روشن پیش روی فعالیت‌های خود ترسیم کند.

 این موفقیت‏ها، بی‏تردید حاصل تلاش بی‏وقفه و خالصانه مدیران و کلیه کارکنان پرتلاش، اعتماد سهام‏داران و حمایت‏های بی‏دریغ بانک مرکزی و مدیریت ارشد شرکت خدمات انفورماتیک، همچنین اعضای محترم هیأت مدیره شرکت بوده است.

 اکنون با نگاه به آینده بنا داریم به پشتوانه توان تخصصی و تلاش کارکنان و حمایت‏‌های شرکت مادر، مسیر رو به رشدی را در جهت تحقق برنامه‏‌ها و اهداف بلند‏مدت گروه خدمات انفورماتیک طی نماییم.

 امید است به یاری خداوند سبحان، همواره شاهد تداوم توفیق‌ها، سربلندی‌ها و پیشرفت‌ها و نیز به ثمرنشستن تلاش‌های همه مدیران و کارکنان شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش باشیم. .

سید محمدسعید طباطبائی

مدیرعامل