مسئولیت های اجتماعی، دستاوردها و افتخارات

رونمایی از سامانه صیاد و عملیاتی شدن آن در 30 بانک

آیین رونمایی از سامانه صیاد (سامانه صدور یکپارچه دسته چک) با حضور اعضای شورای پول و اعتبار 28 شهریور 1396 در ساختمان بانک مرکزی برگزار شد. ناصر حکیمی، معاون فناوری های نوین بانک مرکزی در این مراسم با بیان اینکه با استفاده از  سامانه صیاد، صدور چک در همه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز کشور یکدست و استاندارد خواهد شد، درباره ویژگی بارز سامانه صیاد گفت: ویژگی بسیار مهم سامانه صیاد این است که یک شماره منحصر به فرد بر روی هر برگ چک درج می‌شود که دریافت کننده چک می‌تواند این رقم را به سامانه پیامکی بانک مرکزی ارسال کند و در همان لحظه از سوء سابقه صاحب چک مطلع شود. در این جلسه اعضای شورای پول و اعتبار ضمن تقدیر و تشکر از بانک مرکزی  به منظور طراحی و اجرایی کردن سامانه صیاد تاکید کردند این اقدام  گامی موثر در راستای شفافیت اطلاعاتی در زمینه چک است.

کسب تندیس برتر از جشنواره دکتر نوربخش در خصوص سامانه صیاد

سامانه صیاد شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش، جایزه برتر بخش سامانه‌های ملی جشنواره مرحوم دکتر نوربخش را به خود اختصاص داد.

در مراسم اختتامیه هفتمین همایش سالیانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت بر اساس رای هیات داوران سامانه صیاد (صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک) شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش برنده گروه اول در بخش سامانه‌های ملی شد و لوح تقدیر و تندیس این جشنواره به مهندس سیدکاظم دهقان مدیرعامل شرکت اهدا شد.

متن لوح تقدیر رییس کل بانک مرکزی از شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

جناب آقای سیدکاظم دهقان مدیرعامل محترم شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

موفقیت ارزشمند آن شرکت در کسب رتبه برتر در هفتمین چشنواره مرحوم دکتر نوربخش، گروه (سامانه‌های ملی) با ارائه محصول “سامانه صیاد (صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک)” که همزمان با هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت براساس ارزیابی کمیته داوران احراز شد را تبریک عرض نموده بدین بهانه پرقدر مراتب تقدیر خود را از تلاش خلاقانه مجموعه مدیران و کارکنان آن شرکت را ابراز می‌دارم. ولی‌اله سیف، رییس کل بانک مرکزی زمستان 1396

استقرار سامانه پرداخت الکترونیکی خزانه داری کل کشور (بانکواره ) طی مراسم در مشهد مقدس

بانکواره یا سامانه پرداخت الکترونیکی خزانه داری کل کشور محصول جدید شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش است که در اردیبهشت ماه امسال طی مراسمی در خزانه معین استان خراسان رضوی به صورت همزمان در 31 استان کشور مراسم اختتامیه آن برگزار شد.

بانکواره با ارائه نسلی جدید از خدمات بانکداری الکترونیکی، بر روی تغییر هویت انواع دستورهای پرداخت کاغذی به دستور پرداخت‌های الکترونیکی تمرکز دارد. این محصول هم­اکنون در خزانه­داری کل و در بسیاری از خزانه معین استان­ها عملیاتی  است.

در ادامه تصویری از دستگاه بانکواره مشاهده می‌شود.

مسئولیت‌های اجتماعی شرکت؛ ارائه خدمات به موسسه قرض الحسنه دانشجویان ایران

شرکت نوین کیش با هدف انجام مسئولیت اجتماعی و به صورت عام المنفعه با موسسه قرض‌الحسنه دانشجویان توافقنامه‌ای را در سال 96 به امضا رسانده است که بر اساس آن این موسسه می‌تواند از سامانه جامع متمرکز بانکی ABIS شرکت به صورت رایگان بهره ببرد.

موسسه قرض الحسنه دانشجویان ایران (ISFA) یک موسسه مالی غیر تجاری بوده و به دانشجویان وام بدون بهره قرض‌الحسنه ارائه می‌کند. (کمک به تامین نیازها و بهبود زندگی دانشجویان و کمک به حل بخشی از مشکلات مالی و معیشتی آنان)