اخبار

همایش و دوره آموزشی غنی‌سازی فرهنگ سازمانی

همایش و دوره آموزشی غنی‌سازی فرهنگ سازمانی

همایش و دوره آموزشی “غنی‌سازی فرهنگ سازمانی” همزمان با میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) با حضور مدیران و کارکنان شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش، در این همایش که با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کلیه مدیران و کارکنان شرکت برگزار شد، یکی از مدرسان برجسته حوزه منابع انسانی، مباحثی در زمینه غنی سازی فرهنگ سازمانی ارائه کرد.
مهندس سیدکاظم دهقان در ابتدای این مراسم با اشاره به اهمیت بلوغ سازمانی در پیشبرد ماموریت‌های شرکت اظهار کرد: سازمان‌ها برای اینکه بتوانند در مسیر اهداف تعیین شده و ماموریت‌های خود به درستی گام برداند باید به سطحی از بلوغ برسند که ضمن تقویت و توسعه فرهنگ درون سازمانی خود آن را در خدمت به مشتریان و ذی‌نفعان به کار گیرند.
مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش در ادامه با اشاره به برنامه توسعه‌ای شرکت، تصریح کرد: توسعه زمانی به نتیجه می‌رسد که در بخش عملیاتی به درستی اقدام کرده و به اهداف مورد نظر برسیم، به طور مثال اگر در زمینه توسعه و برنامه‌ریزی، فعالیت مدوام و حتی منسجمی داشته باشیم اما در زمان ارائه محصول به مشتری با اختلال و نقص همراه باشیم، نتیجه تلاش ما بی حاصل خواهد بود. در نتیجه بر عملیاتی کردن صحیح و به موقع پروژه‌ها تاکید زیادی داریم.
وی وجود ذی‌نفعان مهمی چون بانک مرکزی و سازمان‌های دولتی را برای شرکت نوین کیش با اهمیت دانست و گفت: وقتی مشتری شما یک نهاد و سازمان بسیار بزرگ است، شما موظف هستید برای جلب رضایت آن در زمینه ارائه محصولات و خدمات دقت نظر بیشتری را اعمال کنید.
مهندس دهقان تاکید کرد: بنابراین همه کارکنان باید در زمینه توسعه محصولات، عملیاتی کردن و سپس پرستاری و مراقبت از آنها بسیار کوشا بوده و با مسئولیت‌پذیری بیشتر ضمن جلب رضایت مشتری، سفیر موثری برای برند شرکت در بین ذی نفعان و مشتریان باشند.
در ادامه این همایش مهندس محمدتقی واقف، رییس هیات مدیره شرکت، برگزاری چنین همایش‌ها و دوره‌های آموزشی را برای سازمان‌ها حیاتی و مهم تلقی و ابراز امیدواری کرد که در دوره مدیریت جدید هیات مدیره، برای ارتقاء جایگاه شرکت در زیست‌بوم صنعت نرم‌افزاری کشور گام‌های موثری برداشته شود.
مهندس واقف یکی از مشخصه‌های موفقیت را حضور در زمان و مکان مناسب دانست و گفت: داشتن پشتکار و تخصص یکی از حداقل‌های دستیابی به موفقیت است چرا که اگر ما دارای یک فرهنگ سازمانی منسجم که همدلی و همراهی همه را در پی داشته باشد، نباشیم و این فرهنگ نتواند ما را در فراز و نشیب‌ها به یکپارچگی سازمانی برساند، قطعا نمی‌توانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.
برنامه پایانی این همایش دوره آموزشی “غنی‌سازی فرهنگ سازمانی؛ تعامل موثر و توسعه ارزش‌ها” بود که از سوی وفاعلی کمالیان از مدرسان برجسته حوزه منابع انسانی با عنوان «سرنوشت و آینده من در سازمان» ارائه شد که مورد توجه و استقبال حضار قرار گرفت.