اخبار

دریافت تندیس طلایی روز صنعت

دریافت تندیس طلایی روز صنعت

دریافت تندیس طلایی روز صنعت

شرکت خدمات  انفورماتیک نوین کیش واحد برتر کشور در حوزه خدمات نرم‌افزار

 

شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش موفق به دریافت تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن به عنوان واحد برتر کشور در حوزه خدمات نرم‌افزار در سال 1397 شد.

به گزارش روابط عمومی، مراسم روز ملی صنعت و معدن با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، تعدادی از وزرا، مسئولان دولتی و فعالان بخش خصوصی برگزار شد و  تولیدکنندگان، صنعتگران و معدنکاران برگزیده که بهترین عملکرد را از لحاظ شاخص‌های ارزیابی در سال ۱۳۹۷ داشته‌اند، مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

در بخش خدمات نرم‌افزاری شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به واسطه تولید و ارائه نرم افزار و سامانه صدور یکپارچه الکترونیک دسته چک (صیاد) از سوی ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن به عنوان واحد برتر شناخته شد و ضمن اعطای گواهی‌نامه، تندیس طلایی نیز به مدیرعامل شرکت اعطا شد.

در این مراسم که رییس مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد دولتی از جمله وزیر امور خارجه، وزیر دفاع، رییس کل بانک مرکزی و چند تن از معاونان رییس جمهور در آن حضور داشتند، تندیس طلایی روز ملی صنعت از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت به مهندس دهقان مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش اعطا شد.

پیش از این و در هفتمین همایش سالیانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت ( بهمن 1396) سامانه صیاد شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش، جایزه برتر بخش سامانه‌های ملی جشنواره مرحوم دکتر نوربخش را به خود اختصاص داده بود.

سامانه صیاد به منظور یکپارچه‌سازی فرآیند صدور دسته چک‏های بانکی، به سفارش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پیاده‌سازی شده است. این سامانه با متمرکزسازی درخواست‌های دسته چک، امکان اعتبارسنجی صاحبان حساب و امضاء را فراهم ساخته و از اختصاص دسته چک به افراد فاقد صلاحیت و بدسابقه جلوگیری می‌کند.

همچنین سامانه صیاد با اختصاص شناسه منحصر به فرد به هر برگ چک، استعلام و پیگیری وضعیت چک را تسهیل کرده و باعث افزایش اعتبار دسته چک در تبادلات مالی کشور می‌شود. این سامانه با ثبت دسته چک‌های صادر شده، یک بانک اطلاعاتی یکپارچه و مدون از سوابق صدور دسته چک در سراسر کشور ایجاد کرده است.