اخبار

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به مناسبت آغاز سال جدید و فرارسیدن نوروز باستانی در پیامی ضمن تبریک به همه همکاران، ابراز امیدواری کرد که کشور به شرایط و وضعیت آرام‌بخش خود بازگردد.

به گزارش روابط عمومی، متن کامل پیام مهندس سیدکاظم دهقان به شرح زیر است:

همکاران عزیز

فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال ۱۳۹۹ را به همه شما تبریک و تهنیت می‌گویم و از خداوند متعال خواستارم که به یمن تغییر فصل و شکوفا شدن طبیعت سایه بیماری و ویروس کرونا از کشور کم شده و آرامش و سلامتی بار دیگر به سرزمین‌مان ایران و البته کل جهان بازگردد.

سال ۹۹ را در حالی آغاز می‌کنیم که شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش نیز نهمین سال فعالیت خود را آغاز کرده و به همت مختصصان جوان و تلاشگر خود به عنوان یک شرکت دانش بنیان سهم قابل توجهی از خدمات زیرساختی بانکداری الکترونیک را به خود اختصاص داده و در تلاش است تا نقش آفرینی مهم خود در ساختار زیست‌بوم فناوری‌های نوین بانکی را ارتقا دهد.

ایمان دارم که توان و تخصص همکاران شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش می‌تواند ارائه کننده محصولاتی متنوع‌تر بوده و همچنان برای مجموعه شرکت خدمات انفورماتیک افتخارآفرین باشد.

در این سال بیش‏ترین تلاش و تمرکز مدیران و کارشناسان شرکت بر بهبود کمی و کیفی اجرای پروژه‌های حاکمیتی، توسعه محصولات و سامانه‏‌های جدید متناسب با نیازهای مشتریان، افزایش ماندگاری و امنیت سرویس‏‌ها و ارتقاء کیفیت خدمات از طریق اصلاح فرآیندهای جاری بوده است.

با نگاه به آینده بنا داریم به پشتوانه توان تخصصی و تلاش همکاران و حمایت‏‌های شرکت مادر هم‏چنان مسیر رو به رشدی را در جهت تحقق برنامه‏‌ها و اهداف بلند‏مدت گروه خدمات انفورماتیک طی نماییم.

ضمن سپاس به درگاه پروردگار یکتا برای کسب این موفقیت‌ها، از همه تلاشگران شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش، اعضای محترم هیات مدیره، مدیران و کارشناسان عزیز شرکت تقدیر کرده و امیدواریم که کسب این روند موفقت آمیز همچنان در سال ۱۳۹۹ تداوم داشته باشد.

همچنین جا دارد از حمایت‌ها و هدایت‌های مدیریت محترم شرکت خدمات انفورماتیک که نقش به سزایی در مسیر موفقیت شرکت داشته‌اند نیز قدردانی کنیم.