اخبار

مراسم سالروز تاسیس و آغاز دهمین سال فعالیت شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

مراسم سالروز تاسیس و آغاز دهمین سال فعالیت شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش

خدمان انفورماتیک نوین کیش

مهندس طباطبایی:

پروژه شفق گامی بزرگ در کارنامه شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش است

مراسم سالروز تاسیس و آغاز دهمین سال فعالیت شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش با حضور مدیران و کارکنان به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نویش کیش در این مراسم ضمن تبریک سالروز تاسیس شرکت اظهار کرد: شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش در حالی وارد دهمین سال فعالیت خود می‌شود که با دارا بودن سامانه‌ها، خدمات و محصولات مختلف اکنون جزو مهم‌ترین شرکت‌های مجموعه گروه خدمات انفورماتیک محسوب می‌شود.

مهندس محمدسعید طباطبایی کسب موفقیت‌ها و روند رو به رشد همیشگی این شرکت را طی سال‌های اخیر مرهون توجه مدیریت ارشد شرکت خدمات انفورماتیک، هیات مدیره دلسوز و تلاش‌های مدیران و کارکنان متخصص شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش عنوان کرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در یک سال اخیر، یکی از مهمترین پروژه‌های شرکت را ساماندهی صندوق‌های قرض‌الحسنه دانست و گفت: این پروژه چه به لحاظ معماری و چه میزان تاثیرگذاری در مدیریت منابع مالی صندوق‌های قرض‌الحسنه یکی از بزرگترین و مهم‌ترین محصولات و خدمات مجموعه است که می‌تواند گامی بزرگ در کارنامه شرکت باشد.

طباطبایی با ابراز امیدواری برای اجرا و راه‌اندازی مناسب پروژه شفق، کسب موفقیت در این مسیر را منوط به تلاش مضاعف کلیه مدیران و کارکنان شرکت دانست و با اشاره به اقدامات جدی انجام شده در زمینه کدنویسی امن و شبکه امن اظهار کرد: خوشبختانه با برنامه‌ریزی جامعی که طی ماه‌های گذشته انجام شد و با همت همه همکاران پروژه‌های شرکت خصوصا پروژه‌های نسخه‌گذاری به خوبی مدیریت شده و هم اکنون سازمان در مسیر مناسبی از فعالیت خود قرار دارد.

مهندس سیفی: آینده شرکت نوید بخش است

در ادامه این مراسم مهندس علی سیفی، رییس هیات مدیره شرکت، در اظهاراتی ضمن تقدیر از مدیران و کارکنان جوان شرکت اظهار کرد: خوشبختانه شرکت در زمان کوتاهی به بلوغ مناسبی رسیده و مسیر توسعه‌گرایانه‌ای که با شور و همت جوانان متخصص آغاز شده نویدبخش آینده‌ای روشن برای شرکت است.

مهندس واقف: شرکت در دوره‌ای تاریخ‌ساز از فعالیت خود قرار دارد

مهندس محمدتقی واقف، نایب رییس هیات مدیره نیز در ادامه این مراسم با اشاره به روند رو به رشد شرکت طی سال‌های اخیر اظهار کرد: اکنون شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش در زمره مهم ترین شرکت‌های فناوری بانکی در کشور قرار گرفته به طوری که برخی از محصولات آن مانند سامانه بهداد از یک نرم افزار به یک سرویس ملی تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه دوره بلوغ سازمان در این مقطع طی شده و در مرحله تکامل و تثبیت قرار دارد، تصریح کرد: با انگیزه و ایده‌های نو که در مدیریت جدید وجود دارد، قطعا این مرحله نیز با موفقیت طی خواهد شد اما باید توجه داشت که شرایط ایده آل، شرایط تثبیت نیست بلکه باید با برنامه‌ریزی مناسب همواره در حال ارتقاء باشیم و با پایش محیط کسب و کار، آمادگی خود را برای اینکه همواره یکی از بازیگران مهم این صنعت باشیم، حفظ کنیم.

واقف با اشاره به عملکرد مناسب شرکت طی سال‌های اخیر عنوان کرد: شرکت نوین کیش در این سال‌ها همواره یکی از بازوهای اصلی شرکت خدمات انفورماتیک بوده است و اکنون نیز با اجرا پروژه‌های بزرگ ملی مانند ساماندهی فعالیت‌های مالی خزانه دولت و پروژه شفق شرکت در دوره‌ای تاریخ‌ساز از فعالیت خود قرار دارد.

نایب رییس هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش، پروژه شفق را یکی از کم نظیرترین پروژه‌های مالی در جهان توصیف کرد و گفت: این پروژه چه به لحاظ معماری و چه از نظر کارکرد با ساماندهی و مدیریت چهار تا پنج هزار صندوق قرض الحسنه می‌تواند یک پدیده کم نظیر حتی در عرصه جهانی باشد که قطعا با اجرای مناسب آن جایگاه شرکت در بین شرکت‌های گروه و زیست بوم فناوری کشور ارتقا خواهد یافت.

دکتر خالقی: موفقیت حاصل تلاش جمعی است

در ادامه این مراسم، دکتر فرامرز خالقی، عضو هیات مدیره شرکت، با ابراز خرسندی از آغاز دهمین سال فعالیت شرکت اظهار کرد: خروجی مطلوبی که امروز به آن افتخار می‎‌کنیم، حاصل پایه‌ریزی و تلاش کسانی است که مجدانه در شرکت خدمت کردند و ما امروز طبق سنت شرکت خدمات انفورماتیک از ایشان قدردانی می‌کنیم و امیدواریم با دستان پرتوان نیروهای جدید در کنار تجربه نیروهای گذشته آینده مطلوب تری را پیش رو داشته باشیم.

وی با بیان اینکه موفقیت حاصل تلاش جمعی است، همدلی و همراهی مدیرعامل، هیات مدیره و همه کارکنان شرکت را موجب کسب این موفقیت‌ها عنوان کرد.

در مراسم سالروز تاسیس شرکت که به دلیل رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی به صورت آنلاین برگزار شد، ضمن مروری بر فعالیت‌های انجام شده، یاد و خاطره دو تن از کارکنان درگذشته شرکت گرامی داشته شد.