اخبار

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به مناسبت نوروز 1400

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به مناسبت نوروز 1400

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به مناسبت نوروز 1400

پیام مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به مناسبت نوروز 1400

مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال 1400 در پیام تبریکی ابراز امیدواری کرد که سال پیش رو برای کلیه کارکنان و ذی‌نفعان ارزشمند شرکت سرشار از پیشرفت و موفقیت باشد.

متن کامل پیام نوروزی مهندس سیدمحمدسعید طباطبائی به شرح زیر است:

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بار دیگر نوروز با تمام زیبایی‌هایش فرا می‌رسد و با خود ترنم نسیم و طراوت و شادابی را به همراه می‌آورد تا جلوه‌ای دیگر از آفرینش و جلال الهی را آشکار سازد. بهار این ودیعه الهی با کوله باری از سرسبزی و طراوت می‌آید و همه این رویش و شکوفایی را با نام "نوروز" گرامی می‌داریم.

فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال 1400 را به همه همکاران پرتلاش و خانواده‌های محترم ایشان و نیز همه ذی‌نفعان گرامی تبریک و شادباش می‌گویم و از خداوند متعال آرزومندم که این سال، سرشار از سلامتی، پیشرفت و موفقیت برای همگان باشد.

خداوند منان را سپاسگزارم که توفیق داده است که شرکت دانش بنیان خدمات انفورماتیک نوین کیش در کنار همکاران پرتلاش شرکت خدمات انفورماتیک، ارائه کننده محصولات و خدمات بزرگی در حوزه بانکی باشد. این شرکت در سالی که گذشت دستاوردهای مهمی را به تاریخچه افتخارات خود افزود و همچنان در طی این مسیر تمرکز خود را بر بهبود کمی و کیفی اجرای پروژه های حاکمیتی، توسعه محصولات و سامانه های متناسب با نیازهای مشتریان، افزایش ماندگاری و امنیت سرویس ها و ارتقاء کیفیت خدمات از طریق اصلاح فرآیندهای جاری قرار داده است.

این موفقیت ها، بی تردید حاصل تلاش بی وقفه و خالصانه مدیران و کلیه همکاران پرتلاش، اعتماد سهام داران و حمایت های بی دریغ بانک مرکزی و مدیریت ارشد شرکت خدمات انفورماتیک، همچنین اعضای محترم هیأت مدیره شرکت بوده است، که از این طریق مراتب سپاس و قدردانی صمیمانه خود را از همه عزیزان اعلام می دارم.

امید است به یاری خداوند سبحان، سال جدید، سال تداوم توفیق‌ها، سربلندی‌ها و پیشرفت‌ها و نیز سال به ثمرنشستن تلاش‌های همه همکاران گرامی باشد.

سید محمدسعید طباطبائی

مدیرعامل